Link 4

 

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct   w Polsce. Swoją działalność operacyjną rozpoczęło w 2003r. Od 15 czerwca 2009 r. LINK4 należy do czołowej międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej RSA z siedzibą w Londynie. RSA działa głównie w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Kanadzie, Irlandii, w krajach Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej oraz Europy Centralnej i Wschodniej. Łącznie w 140 państwach RSA zatrudnia 23 tysiące pracowników. Przychody ze składek wyniosły w 2012 roku 8,2 miliarda funtów brytyjskich.

 

Obecnie LINK4 oferuje klientom indywidualnym ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne a firmom ubezpieczenia flot samochodowych z wykorzystaniem wielu kanałów dystrybucji: przez telefon, Internet, u agentów, brokerów, w bankach i sieciach handlowych. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Ubezpieczyciel jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. Firma trzykrotnie była nagradzana godłem „Laur Konsumenta”. Ponadto towarzystwo otrzymało tytuł „Marka Wysokiej Reputacji” w konsumenckim badaniu PremiumBrand 2011. Analiza ta, prowadzona rokrocznie od 6 lat, jest jedyną, która w tak szeroki sposób bada reputację marek wśród polskich konsumentów.

W 2012 roku LINK4 otrzymał nagrodę Super Brand dla jednej z najsilniejszych marek na polskim rynku. Ten tytuł daje konsumentom świadome lub podświadome poczucie przewagi LINK4 nad markami konkurencyjnymi i stanowi dowód wyjątkowej siły i rozpoznawalności.

W 2012 roku Link4 otrzymał również wyróżnienie „Firma Przyjazna Klientowi”, które jest o tyle cenne, że zostało przyznane na podstawie badań satysfakcji wśród klientów Link4.
W tym roku Obserwatorium Zarządzania przyznało Link4 nagrodę, jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, „Inwestor w kapitał ludzki”. Natomiast Strefa Biznesu Dziennika Gazety Prawnej uznało Link4 jako „Konsumenckiego Lidera Jakości”.

 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...