Proama

 

Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która 2012 roku sprzedała ponad 250 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy. Proama należy do grupy Generali PPF Holding.

 

Grupa Generali  na świecie:

Grupa Generali na świecie

Grupa Generali do której należy Proama, działa w ponad 60 krajach, mając silną pozycję na wszystkich kluczowych, europejskich rynkach. Według European Works Council of Generali Group zajmuje pierwsze miejsce we Włoszech i w Czechach, drugie – w Serbii, na Węgrzech, w Niemczech i trzecie – w Austrii i na Słowacji (rankingi na podstawie danych z 2011, dla Niemiec z roku 2010).

Proama jest laureatem godła Laur Konsumenta – Odkrycie 2012, jako marka "funkcjonująca na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywająca serca klientów" oraz Rynkowy Lider Innowacji 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność.
Strona internetowa www.proama.pl została wyróżniona certyfikatem Użyteczna Strona. Jednocześnie - według organizatorów badania - wśród wszystkich stron badanych dotychczas przez audytorów programu w Polsce , uzyskała rekordowy (najwyższy) rezultat – aż 95%!

 

Nasza lokalizacja

DCU

Midpoint 71, XII piętro
Powstańców Śląskich 9
53-332 WROCŁAW

 

Kontakt

Biuro:
+48 577 477 636
Helpdesk:
+48 71 338 5516
+48 71 338 5925

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...