Warta


Warta została uznana za jedną z najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku w rankingu Superbrands Polska 2013. Firmę wyróżniono ponadto tytułem Superbrands Created in Poland 2013.

Marka Warta, istniejąca od 1920 roku w świadomości Polaków, stała się przez ten czas dla wielu klientów synonimem wysokiej jakości oferty, przyjazności i bliskości. Obecnie spółka majątkowa ma około 3 mln klientów, a z ochrony spółki życiowej korzysta ponad 1 mln klientów.

 

 
To oddanym klientom firma zawdzięcza pozycję wicelidera na tak wymagającym polskim rynku. Dużą rolę odgrywa tu jakość oferty i obsługi. Aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku i oczekiwaniom klientów Warta wciąż doskonali swoje produkty i procesy. 
 
Dla przykładu - procesy likwidacji szkód i wypłat świadczeń zostały tak zorganizowane, żeby zapewnić klientom maksymalną wygodę i szybkość, m.in. żeby zgłosić szkodę, nie trzeba wychodzić z domu – wystarczy wypełnić w Internecie formularz, skorzystać z aplikacji na smartfony lub po prostu zadzwonić. Do dyspozycji klientów jest też około 500 warsztatów współpracujących z Wartą, z których znaczna część ma uprawnienia do rozpoczęcia naprawy bez oczekiwania na przybycie rzeczoznawcy. To znacznie przyspiesza likwidację szkody.
 

Wysoką jakość oferty potwierdzają liczne nagrody, które Warta otrzymuje za swoje produkty oraz procesy. Co ważne, są to nagrody zarówno od klientów, jak i ekspertów rynkowych. Tylko w samym 2012 roku Warta zdobyła aż 11 różnego rodzaju wyróżnień.

 

 

 

 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...