498
497
507
501

Sieć Placówek Partnerskich

O nas

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się multiagencji ubezpieczeniowych na polskim rynku, obsługującym klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie.

DCU jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Wielokrotnie osiągaliśmy najlepsze wyniki w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz przypisu składki dla wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Największą wartością są dla nas relacje z klientami oparte na zaufaniu. Pomagamy im w podjęciu trafnych decyzji ubezpieczeniowych i finansowych dostosowując je do indywidualnych  warunków. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci Agentów, Brokerów i placówek partnerskich oraz elektronicznych kanałów dostępu.

Partnerom naszym umożliwiamy korzystanie z know-how DCU, szerokiej oferty produktowej i rozwiązań technologicznych.

Program Partnerski DCU ruszył w pierwszym kwartale 2016 r. i od razu spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród agentów. W odróżnieniu od dostępnych na rynku modeli franczyzowych nie wymaga wniesienia przez agenta opłaty na rzecz franczyzodawcy,ani jakichkolwiek miesięcznych opłat. Wręcz przeciwnie, to DCU wspiera agentów finansowo oraz marketingowo w tym początkowym, często najtrudniejszym okresie. 

Współpraca w sieci z nami to naprawdę dobry pomysł na biznes. Konkurencyjne produkty ubezpieczeniowe i finansowe wyróżniające nas na tle konkurencji oraz korzystny i jasno określony system prowizji to bezsprzecznie atuty oferowane przez DCU dla wyłącznie Placówek Partnerskich.


Oferta współpracy >>> 

Oferta współpracy

Chcielibyśmy, aby nasza oferta współpracy zjednała nam osoby, które lubią wyzwania, wykazują się zaangażowaniem, dbają o wizerunek firmy, potrafią stawiać sobie cele i je realizować i chcą za swoje starania otrzymywać uczciwe wynagrodzenie. Do współpracy zapraszamy:

 • Osoby fizyczne, które chciałyby założyć własny dochodowy biznes
 • brokerów finansowych (sieci doradców finansowych)
 • firmy zajmujące się pośrednictwem ubezpieczeniowym i doradztwem finansowym
 • agencje nieruchomości
 • deweloperów
 • firmy prowadzące sprzedaż produktów lub usług, które można kredytować.

Szukamy osób przedsiębiorczych, potrafiących wykorzystywać szanse i osiągać cele. Jeżeli masz motywację do działania, jesteś osobą otwartą na wyzwania i lubisz ludzi dołącz do grona partnerów DCU.

Ogólne zasady prowadzenia Placówki Partnerskiej

 • Partner prowadzi działalność w oparciu o Umowę Partnerską.
 • Pracownicy Placówki Partnerskiej rekrutowani są i zatrudniani przez Partnera.
 • Partner i pracownicy biorą udział w szkoleniach organizowanych przez DCU
 • DCU zapewnia wsparcie merytoryczne w wyborze lokalu, jego adaptacji i aranżacji.
 • Partner może skorzystać z oferty stałych i sprawdzonych dostawców sprzętu DCU
 • W ramach współpracy partnerskiej Partner otrzymuje wsparcie merytoryczne, szkolenia oraz udział w kampaniach.
 • Oferta produktowa zawiera produkty ubezpieczeniowe i finansowe dedykowane klientowi Indywidualnemu i Firmowemu.
 • Sprzedaż produktów ma charakter ciągły poprzez dostęp do centralnego systemu  - produkty sprzedawane są w trybie on-line.

Oczekiwania wobec Partnera

 • Prowadzenie działalności gospodarczej (lub gotowość jej założenia)
 • Dysponowanie odpowiednim lokalem na siedzibę Placówki (może być wynajęty) i gotowość do poniesienia kosztów jego adaptacji
 • Co najmniej średnie wykształcenie i przedstawienie zaświadczenia o niekaralnościCo otrzymujesz? >>>

Co od nas otrzymasz?

 

Najlepsza! Jedyna!  Umożliwia sprzedaż produktów spoza standardowej oferty towarzystw ubezpieczeniowych oraz inne usługi np. Pomoc dla frankowiczów

 

Doskonałe produkty
z dobrą prowizją

Mamy dla ciebie konkurencyjne produkty oraz bardzo dobre i atrakcyjne warunki premiowania sprzedaży. Oprócz standardowego, prowizyjnego wynagrodzenia partner może liczyć na bonusy (premie finansowe, podarunkowe itp.) za realizację planów sprzedażowych.
 

Oferta 30 Towarzystw
Ubezpieczeniowych

Umożliwiamy sprzedaż produktów ponad 30 firm ubezpieczeniowych. Jedyna taka współpraca – placówki partnerskie oferują produkty i usługi dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorst oraz dużych korporacji. 
 

Jakość i wygląd
Placówek

Zapewniamy wnętrza stylowe, przyjazne i klimatyczne, wyróżniające się na rynku. Brak rozmów przy okienku, żadnego dystansu. Przeciwnie – swoboda, przyjazna atmosfera oraz filiżanka kawy. Taka aranżacja znacznie ułatwia porozumienie z klientem i dobór oferty.
 

Placówka Partnerska DCU w małym mieście to bardzo dobry pomysł na biznes !

 

Możliwość otwarcia Placówki
w dowolnym miejscu

Nie narzucamy żadnych ograniczeń, preferujemy jedynie miejscowości powyżej 10 tys. mieszkańców i punkty w ruchliwych częściach miasta, przy głównych ciągach komunikacyjnych. 

 

Pełen proces mobilny

Nasze produkty możesz sprzedawać nie tylko w Placówce partnerskiej, ale równiez poza nią.
 

Pieniądze na start

Przekonaj się, czym jest tanie prowadzenie własnego biznesu.

 

 

Otrzymasz od nas wsparcie marketingowe na promocję Twojej Placówki. Wspomożemy Cię na etapie adaptacji lokalu. Również przeszkolimy Cię w Naszych produktach

 

Profesjonalne szkolenia

Rozpoczęcie współpracy z DCU oznacza, że będziemy cię wspierać cały czas naszą wiedzą i doświadczeniem, służyć pomocą na wiele różnych sposobów.

 

SZKOLENIA TRADYCYJNE

Są to kilkudniowe kursy poświęcone każdego dnia jednemu
z tematów: produktom, administracji, sprzedaży, obsłudze klienta. Organizowane są w centrali DCU
lub Regionalnych Biurach Sprzedaży.
 

.
 

SZKOLENIA E-LEARNING
AKADEMII DCU

Unikatowe szkolenia w których uczestnicy zdobywają szeroką wiedzę z produktów ubezpieczeniowych oraz doskonalą umiejętności w zakresie czynności agencyjnych.
Szkolenie odbywają się praktycznie codziennie i są najlepszą formą pozyskiwania aktualnej wiedzy na szybko zmieniającym się rynku ubezpieczeń. 
 

SZKOLENIA ROZWOJOWE

Dostępne są szkolenia z kompetencji miękkich (telefoniczne umawianie spotkań, szkolenia uzupełniające z produktów oferowanych przez DCU) oraz webinaria. Dostarczamy wiedzę nie tylko o produktach i usługach. Uczymy doradców w jaki sposób prowadzić rozmowę sprzedażową a partnerów zarządzania biznesem i przywództwa.

 

Dostarczamy wiedzę nie tylko o produktach i usługach. Uczymy doradców w jaki sposób prowadzić rozmowę sprzedażową a partnerów zarządzania biznesem i przywództwa.

 


Standardy i wymogi lokalu >>>

Standardy i wymogi lokalu

Optymalna Placówka Partnerska nie musi spełniać jakichś szczególnych warunków.  Wystarczająca wielkość lokalu to 35–45 m2, z czego np. 30 m2 powinna zajmować sala obsługi. Ważna natomiast jest lokalizacja Placówki.

Nasza placówka powinna zapraszać do środka, przyciągać swoim niebanalnym wystrojem. Aranżacja Placówki to również bezpłatny wkład DCU w Państwa biznes.

 

Dlatego najlepiej, aby lokal:

 • lokal był na parterze, z węzłem sanitarnym i wydzieloną strefą socjalną
 • minimalna wysokość lokalu 2.40 m
 • optymalna powierzchnia lokalu 35-45, a sali obsługi min. 30 m2
 • witryny szklane z prawną możliwością montażu oznakowania

Przedsiębiorcy chcący prowadzić w nim działalność zostaną poproszeni o przedstawienie umowy najmu lokalu lub aktu notarialnego stwierdzającego prawo do jego własności oraz pozwolenie na montaż logotypu DCU (Baner świetlny) na elewacji zewnętrznej. Zapewniamy współudział w zewnętrzne oznakowanie placówki oraz wewnętrzny element wizerunkowy a także użyczamy systemy informatyczne.

Inwestycja w placówkę to bezsprzecznie jest uzależniona od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Adaptacja lokalu o powierzchni ok. 40 m2 na placówkę dwu-trzystanowiskową to koszt ok. 10-15 tysięcy złotych

Zależy nam by klienci czuli się w naszych placówkach po prostu dobrze. Dlatego zmieniamy wygląd placówek, wprowadzając indywidualne zagospodarowanie na podstawie warunków lokalowych. Posiadamy pełną standaryzację lokalu. Niemniej jesteśmy elastyczni w kwestii umeblowania, aranżacji lokalu. Musi być jedynie zachowana tożsamość Placówek Partnerskich DCU. Każda propozycja jest rozpatrywana indywidualnie i służymy wszelką pomocą w tym zakresie.Galeria >>>


 

Projekt oraz realizacja Placówki Partnerskiej

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z realizacjami Placówek Partnerskich DCU.

Wrocław

Data otwarcia: 2 czerwca 2016r.

Częstochowa

Data otwarcia: Sierpień 2016r.

Radom

Data otwarcia: Sierpień 2016r.

Kępno

Data otwarcia: Marzec 2017r.
Kontakt do nas >>>


 

Kontakt

Jeżeli masz motywację do działania, jesteś osobą otwartą na wyzwania i lubisz ludzi dołącz do grona partnerów DCU.

KONTAKT:

Dorota Garbal
Manager ds. Kontaktów z Partnerami

d.garbal@mydcu.eu     |      +48 535 084 347


Pozostaw swoje dane, oddzwonimy:
 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...