Załoga DCU w Tokaju

 
 

 


Załoga DCU w Tokaju!


W dniach 3-5 listopada w ramach integracyjnego, jesiennego city breaka pracownicy DCU wraz z agentami wypoczywali w SPA położonym w Tarcal - malowniczym węgierskim regionie wypełnionym winnicami oraz niezliczoną ilością piwniczek gromadzących skarby winiarskie Tokaju.

Wizyta w tym regionie zawsze jest niezapomnianym doświadczeniem, niezależnie od pory roku. Nasza dzielna ekipa miała okazję delektować się wyjątkowymi gatunkami win tokajskich podczas degustacji w piwnicy Ernő Csomy, który od lat produkuje jedne z najlepszych win typu tokaj Aszu, tokaj szamorodni, furmint oraz wiele innych. Ernő przyjął nas iście po królewsku gorącą golonką zapiekaną w bochnie chleba, która była doskonałym uzupełnieniem naszej wizyty, pozostawiając niezapomniane wrażenia kulinarne. Całe doświadczenie w Tokaju było nie tylko smakowite, ale i edukacyjne, pozwalając nam zagłębić się w historię i kulturę tego urokliwego regionu winiarskiego. Kliknij w obrazek poniżej aby zobaczyć galerię zdjęć z wyjazdu!.

 

 

Nasza wyprawa na Węgry bez wątpienia dostarczyła nam nowych doznań smakowych. Poznanie historii win tokajskich oraz degustowanie ich było dla nas świetnym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że powrócimy jeszcze do Tokaju za jakiś czas.

  

 

 
 

Nasza lokalizacja

DCU

Midpoint 71, XII piętro
Powstańców Śląskich 9
53-332 WROCŁAW

 

Kontakt

Biuro:
+48 577 477 636
Helpdesk:
+48 71 338 5516
+48 71 338 5925

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...